Ebook + audiobook “Toksyczne związki. Jak przestać w nie wchodzić?”

69,00 

To pozycja obowiązkowa dla kobiet, które mają na koncie niezdrowe relacje i chcą skończyć z powielaniem szkodliwych schematów w związkach.  >>Przeczytaj więcej<<

Ebook i audiobook są dostępne w formatach: pdf, mobi, epub oraz mp3.

 

(Pliki ebooka i audiobooka zostaną wysłane do Ciebie automatycznie, gdy środki wpłyną na konto. Jeżeli nie znajdziesz plików na swoim mailu, sprawdź folder “Spam”).

Kategoria:

Customer Reviews

Based on 10 reviews
100%
(10)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sebastian
ebook

Warto przeczytać. Jest tam mnóstwo wiedzy która pomoże rozwiązać Twoje problemy.

A
Aleksandra
Warta przeczytania

Po przeczytaniu ebooka udało mi się stanąć na nogi po bolesnym rozstaniu z partnerem, ponadto zachęca do samorefleksji i pracy nad sobą, polecam!

D
Dominika Rynkowska
Pozycja dla każdego

Uważam, że każda kobieta odnajdzie siebie i coś dla siebie w tej książce. Bardzo trafnie opisane i zdefiniowane typy osobowości, wiele wskazówek jak je rozpoznawać i unikać. eBook pisany jest w atmosferze gabinetu terapeutycznego, jest bezpośredni i osobisty, dlatego też staje się łatwy w przekazie i lekki w czytaniu. Chętnie się do niego wraca. Dziękuję Pani Martyno za wskazówki na przyszłość, ale przede wszystkim otwarcie mi oczu.

K
Katarzyna

E-book pomógł mi lepiej zrozumieć, jak działają toksyczni ludzie. Byłam w toksycznym związku kilka lat, teraz próbuje się po nim pozbierać. Dziękuję za kompendium wiedzy, naprawdę pomaga. Jestem teraz mądrzejsza o tę wiedzę. Już nie tłumaczę sobie, bo ktoś taki po prostu jest, tylko trzeba uciekać jak najdalej od takich osób.

S
Sylwia
"Związkowy" niezbędnik nie tylko dla tych, którzy tkwią w toksycznych relacjach

Niezwykle przystępnie napisana książka, w której psychologiczna wiedza "podana" jest w sposób zrozumiały i opatrzony licznymi przykładami z życia. Dzięki temu nie mamy tu suchego poradnika, a autentyczną historię z praktycznymi wskazówkami, które każdy może zastosować w swoim życiu. Bardzo do mnie trafiają podpowiedzi, jak pracować z wewnętrznym dzieckiem oraz jak przerwać rodowe traumy, które ciągną się za nami przez pokolenia. Sama nie doświadczyłam toksycznej relacji, ale uważam, że to mega wartościowa pozycja dla każdego, kto chce tworzyć zdrowy, satysfakcjonujący związek oraz dla tych, którzy chcą pracować nad już istniejącą relacją.