Sesje indywidualne

SESJE INDYWIDUALNE

Moją misją jest wspieranie innych w tworzeniu zdrowych, trwałych relacji. Brak konkretnej wiedzy i umiejętności z tego zakresu przyczynia się do częstych kryzysów w związkach i problemów w komunikacji. Jeżeli zależy ci na tym, aby naprawić swoją relację, wyjść z toksycznego związku lub stworzyć nowy, oparty na solidnych fundamentach, zapraszam Cię na konsultację online.

Sesje indywidualne odbywają się przez Skype, Zoom lub Google Meet. Konsultacja kosztuje 200 zł i trwa godzinę. W przypadku konsultacji dla par koszt 75-minutowej sesji wynosi 270 zł. Jeżeli problem będzie wymagał dłuższej pracy, wtedy umówimy się na kolejne spotkania.

Oto tematy, w których się specjalizuję:

 

– konflikt w związku,

– rozstanie,

– praca nad poczuciem własnej wartości,

– uzależnienie od drugiej osoby,

– powrót do ex-partnera/ex-partnerki,

– uwalnianie się od szkodliwych schematów w tworzeniu relacji,

– wychodzenie z toksycznych związków,

– leczenie traum po toksycznych relacjach partnerskich/rodzinnych,

– stawianie granic w relacjach,

– uwalnianie się od chorobliwej zazdrości.

 
Poprzedni
Następny


Opinie

Dzięki konsultacji z Martyną zrozumiałam, gdzie tkwi przyczyna moich problemów w związku z partnerem. Martyna ma niesamowitą empatię i cierpliwość. Zmotywowała mnie do pracy nad sobą, a szczególnie nad moimi niekontrolowanymi reakcjami.


Karolina S.
Po 3 sesjach z Martyną spojrzałem na swoją relację z partnerką z innej perspektywy. Zauważyłem, że przez szkodliwe przekonania wyniesione z dzieciństwa nieświadomie niszczyłem nasz związek. Od tego czasu wiele zmieniło się na plus. Dziękuję za ogromne wsparcie!


Michał W.
Odezwałam się do Martyny zaraz po burzliwym rozstaniu z toksycznym partnerem, z którym byłam przez 8 lat. Potrzebowałam wsparcia, żeby poradzić sobie w nowej sytuacji i wzmocnić poczucie własnej wartości. W końcu udało mi się wyjść na prostą. Pomoc Martyny była nieoceniona.

Monika Ł.