Sesje indywidualne

SESJE INDYWIDUALNE

Moją misją jest wspieranie innych w tworzeniu zdrowych, trwałych relacji. Brak konkretnej wiedzy i umiejętności z tego zakresu przyczynia się do częstych kryzysów w związkach i problemów w komunikacji. Jeżeli zależy ci na tym, aby naprawić swoją relację, wyjść z toksycznego związku lub stworzyć nowy, oparty na solidnych fundamentach, zapraszam Cię na konsultację online.

Sesje indywidualne trwają 75 minut i odbywają się przez Skype, Zoom lub Google Meet. Koszt jednej konsultacji wynosi 170 zł (w przypadku konsultacji dla par koszt sesji wynosi 220 zł). Jeżeli problem będzie wymagał dłuższej pracy, wtedy umówimy się na kolejne spotkania.

Oto tematy, w których się specjalizuję:

 

– konflikt w związku,

– rozstanie,

– praca nad poczuciem własnej wartości,

– uzależnienie od drugiej osoby,

– powrót do ex-partnera/ex-partnerki,

– uwalnianie się od szkodliwych schematów w tworzeniu relacji,

– wychodzenie z toksycznych związków,

– leczenie traum po toksycznych relacjach partnerskich/rodzinnych,

– stawianie granic w relacjach,

– uwalnianie się od chorobliwej zazdrości.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą ze mną, 

zapisz się na sesję indywidualną online.


Wasze opinie

Dzięki konsultacji z Martyną zrozumiałam, gdzie tkwi przyczyna moich problemów w związku z partnerem. Martyna ma niesamowitą empatię i cierpliwość. Zmotywowała mnie do pracy nad sobą, a szczególnie nad moimi niekontrolowanymi reakcjami.


Karolina S.
Po 3 sesjach z Martyną spojrzałem na swoją relację z partnerką z innej perspektywy. Zauważyłem, że przez szkodliwe przekonania wyniesione z dzieciństwa nieświadomie niszczyłem nasz związek. Od tego czasu wiele zmieniło się na plus. Dziękuję za ogromne wsparcie!


Michał W.
Odezwałam się do Martyny zaraz po burzliwym rozstaniu z toksycznym partnerem, z którym byłam przez 8 lat. Potrzebowałam wsparcia, żeby poradzić sobie w nowej sytuacji i wzmocnić poczucie własnej wartości. W końcu udało mi się wyjść na prostą. Pomoc Martyny była nieoceniona.

Monika Ł.