Promocja!

“Biblia związku” audiobook + ebook

89,00 

“Biblia związku. Jak budować bliskość w relacjach partnerskich” to książka dla osób, które są w relacji miłosnej i dla singli. Dowiesz się z niej, w jaki sposób budować trwałe relacje partnerskie oparte na solidnych fundamentach. W książce znajdziesz też odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania, m.in.: jak radzić sobie z niepewnością, złością i brakiem zaufania do partnera oraz jak pozbyć się szkodliwych przyzwyczajeń, przez które trudno ci stworzyć silną więź z ukochaną osobą. >>Przeczytaj więcej<<

Bonus: 10 ćwiczeń do pracy nad sobą i nad związkiem

Liczba stron: 224

 

Ebook i audiobook dostępne w formatach: pdf, mobi, epub i mp3.

Kategoria:

Customer Reviews

Based on 7 reviews
100%
(7)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Rzbikus Rzbikus
Dziękuję Ci Martyno

Twoja praca pomogła mi inaczej spojrzeć na moje otoczenie ale przede wszystkim na samego siebie. Dziękuję za pomoc, pierwsze efekty już są :)

I
Izabela Mąkowska

Ebook "Biblia związku"

K
Kasia
Książka "Biblia związku"

Nie spodziewałam się, że psychologiczna tematyka tak mnie wciągnie. Polecam każdemu - bez względu na wiek i status związku, bo w tej książce znajdą coś dla siebie single i osoby, które dopiero wchodzą w relacje, ale też małżeństwo z 30-letnim stażem. 18-latkowie i 50-latkowie. To historia nie tylko o związkach, ale przede wszystkim o poznawaniu samych siebie. Myślę, że sama mogę podpisać się pod 3/4 z tego, co tu jest opisane.

D
Dorota
"Biblia związku"

Dziękuję! Książka jest fantastyczna. Otworzyła mi oczy na wiele rzeczy. Będąc na terapii, utknęłam w pewnym punkcie. Nie mogłam znaleźć powodów, przyczyn moich zachowań. Teraz to wiem dzięki tej książce. Mogę iść dalej i pracować nad sobą, nad związkiem. Gratulacje jest świetna!

K
Karolina Błaszkiewicz
Absolutny związkowy niezbędnik

Związki stanowią jedną z najważniejszych składowych naszego życia, powinny być wisienką na jego torcie - a nie zakalcem. Często pakujemy się w nie, by wreszcie coś poczuć, zyskać bezpieczeństwo, spokój i oparcie, które najpierw należy znaleźć w sobie. Martyna Ida Wojciechowska w "Biblii związku" pokazuje, że ten najtrwalszy zbudujemy, mając solidny grunt pod nogami, z już załatanymi emocjonalnymi dziurami. W szkole nas tego nie uczono, często - niestety - nie oglądaliśmy zdrowych relacji we własnych domach. Na szczęście na zmianę nigdy nie jest za późno. Wojciechowska daje nadzieję, że da się wyjść na związkową prostą i stworzyć coś autentycznego z drugim człowiekiem. Polecam "Biblię..." każdemu - nieważne, czy jest z kimś, czy też nie.